Ми пропонуємо весь спектр меблів для оновлення інтер'єру кафе, барів та ресторанів. Моделі виконано як з натуральних, так і з високоякісних замінників натурального дерева і оббивки. 

Ми маємо можливість підібрати продукцію у широкому ціновому діапазоні, щоб задовольнити запитам клієнтів під будь-який бюджет.  

Зокрема, великим успіхом користуються меблі для кафе, барів та ресторанів. Це саме ті місця, де єдиний дизайн вимагає повної гармонії. "Меблева кімната" представляє Вашій увазі каталоги цієї категорії товарів.   

У нас Ви зможете вибрати стільці, крісла, столи, для кафе. Особливість таких виробів полягає в тому, що до їх виготовлення виробники підходять не тільки з позиції цікавого дизайну і комплектуючих, але також враховують ергономічність моделей. При проектуванні кожної одиниці враховуються анатомічні особливості людини і подальша зручність в експлуатації: 

1.Висота столів і стільців повинна сприяти збереженню здорової постави.
2.Дизайн стільця або крісла повинен нести зручність і розслаблення м'язів.
3. Матеріали оббивки і покриття не повинні шкодити здоров'ю і самопочуттю клієнта. 

Важливою частиною приємного відпочинку є затишний інтер'єр. Створюйте за допомогою наших меблів приємну домашню атмосферу своїх кафе. Ми допоможемо Вам заробляти гідні гроші шляхом підвищення комфорту  Ваших клієнтів.

Нагадуємо, що для оптових покупців ми передбачили вигідну систему знижок і заохочень.

З питань співпраці чи організації партнерських програм, будь-ласка, звертайтесь
за тел.+38 (097) 490-30-30, +38 (095) 490-30-30 або пишіть на електронну адресу mebleva.kimnata@gmail.com