Запрошуємо до співпраці дизайнерські студії та приватних дизайнерів!

Якщо Ви – дизайнер і працюєте з замовником по створенню індивідуальних рішень інтер'єру, тоді ми раді бачити Вас в числі наших Партнерів.

Чому саме «Меблева кімната»? 

Салони «Меблева кімната» – це взаємовигідна співпраця, заснована на індивідуальному підході до кожного клієнта і повазі інтересів професіоналів в області дизайну інтер'єру, що є запорукою спільного успіху і налагодження довгострокових відносин.

Ми співпрацюємо з відомими виробниками меблів "ADK",  "Bis-M",  "Sr.Duke",  "Тріумф", "СидиМ" та  "Agata Sofa". "Meble Wójcik", "Bydgoskie Meble", "Cyprys", "Red Apple", "Forte", "Signal", "Accord", "Меблі БОС Україна", "Мікс меблі" та "Optimata", в наших салонах в наявності великий асортимент меблів та можливість замовити в тканині та кольорі індивідуально для Вас.

Які умови співпраці? 

Ми не нав'язуємо Вам зобов'язання, ми пропонуємо розширити Ваші можливості.
Основна мета нашої співпраці - взаємний розвиток.
Ставши нашими партнерами, Ви зможете отримувати персональні знижки і бонуси, актуальну інформацію про акції та сезонні знижки, оновлення асортименту, презентації.
Всі накопичені нами можливості та конкурентні переваги ми готові запропонувати Вам, а саме:
   -  широкий асортимент високоякісних меблів з різних матеріалів
   -  інформаційну підтримку, допомогу при підборі меблів
   -  турботу про Ваших клієнтів.

Як стати нашим партнером?

Для цього необхідно зв'язатися з нами за телефоном або відвідати наш салон за адресою: ТЦ «Арена», вул. Київська 67а для проведення інтерв'ю та надання потрібної Вам інформації.

З питань співпраці чи організації партнерських програм, будь ласка, звертайтесь
за тел. +38 (097) 490-30-30, +38 (095) 490-30-30 або пишіть на електронну адресу mebleva.kimnata@gmail.com