Показувати по:
Колекція "ANABELLA"

Колекція "ANABELLA"

Універсальний стиль Прованс
Колекція Anabella - це поєднання простоти і затишку, втілене в оригінальному декорі, що нагадує французьку провінцію Прованс. Декоратівні фрези та гнуті ніжки додадуть кожному інтер'єру домашній затишок і теплоту.

Колекція "CINDI"

Колекція "CINDI"

Колекція Cindi - це ідея дизайну для кімнати дитини в будь-якому віці. Модель відрізняється позачасовим характером - поєднання світлого кольору пісочного дуба і універсальної форми елементів додають колекції особливої ніжності і сучасності. Відповідний колір стін, аксесуари, оздоблення і підсвідка дозволять колекції бути максимально виразною і стильною. Завдяки Cindi дитяча кімната стає ідеальним місцем для гри, навчання і відпочинку.

Колекція "CORANO"

Колекція "CORANO"

Сучасність і блиск
Чіткі та прості лінії підкреслюють мінімалістичний дизайн колекції, а графітове скло в алюмінієвих рамках робить геометричні форми легкими та повітряними. Блискучі елементи Corano надають інтер'єру вишуканості, а простору кімнати особливої виразності.

Колекція "DAKOTA"

Колекція "DAKOTA"

Геометричний дизайн дозволяє оптимально організувати будь-який простір
Універсальна колекція меблів для вітальні та їдальні дасть можливість облаштувати найнестандартніше приміщення. Місткі і функціональні елементи спроектовані в мінімалістичному сучасному стилі.

Колекція "FIRENZE IMPERIAL"

Колекція "FIRENZE IMPERIAL"

Розкішна атмосфера Флоренції
Колекція надихає багатством класичного дизайну. Багаті різблення, елементи позолоти, а також латунна фурнітура надають колекції королівської вишуканості. Скло додає меблям особливої розкоші, а міцне натуральне дерево створює неповторний стиль.

Колекція "FIRENZE"

Колекція "FIRENZE"

Розкішна атмосфера Флоренції
Колекція надихає багатством класичного дизайну. Багаті різблення, витончені елементи оздоблення, а також латунна фурнітура надають колекції королівської вишуканості. Скло додає меблям особливої розкоші, а міцне натуральне дерево створює неповторний стиль.

Колекція "LAVIANO"

Колекція "LAVIANO"

Стильне поєднання
Завдяки гармонійній формі та використанню натурального дерева колекцію без вагань можна вважати класичною. Сучасність колекції полягає у сміливому підборі кольорів, а також у глянцевому блиску фасадів і металевих деталей. Завдяки поєднанню класичної вишуканості та сучасності практичних рішень Laviano бездоганно доповнить будь-який інтер'єр.

Колекція "LUCIDA"

Колекція "LUCIDA"

Непідвладна часу елегантність
В колекції Lucida ідеально поєднуються надійність і легкість. Декоративна модельна лінія, карнізи з візерунками, високоякісна фурнітура - і все це гармонійно поєднується з великими дзеркалами і натуральним деревом теплих відтінків. Колекція створена для всіх, хто цінує якість, довговічність і красу.

Колекція "MONTE CARLO"

Колекція "MONTE CARLO"

Стримана вишуканість
Стильний дизайн, який поєднує в собі різні матеріали: дерево, скло і алюміній. Цікаві додаткові елементи й оригінальні деталі знайшли своє відображення в фурнітурі, геометрично довершених ручках і металевих вставках.

Колекція "MOVIE"

Колекція "MOVIE"

Колекція MOVIE у двох кольорових варіантах, це сучасний дизайн, що підходить до приміщень різних розмірів. Меблі зроблені з високоякісного структурованого шпону, який прекрасно передає малюнок дерева. Додатковим елементом тумб ТВ є тканина на фасадах. Опціонально елементи можна ставити на алюмінієві ніжки в залежності від потреб клієнтів. Світлодіодна підсвітка ідеально гармонує з асиметричними формами елементів, підкреслюючи їх характер.
Акустична система вмонтована в панель ТБ має прекрасно збалансовані характеристики звукового тиску.

Технічні характеристики
Номінальна потужність: 50 Вт;
Музична потужність: 120 Вт;
Ефективність: 89 дБ.

Колекція "QUARTZ"

Колекція "QUARTZ"

Дизайн який не боїться викликів
Оригінальні меблі з чорним склом дозволяють вишукано і неповторно оформити будь-який інтер'єр. Крім того на зміну темному кольору ясена приходить новий теплий відтінок.

Колекція "SUNSET"

Колекція "SUNSET"

Довершена елегантність
Довершеність колекції Sunset підкреслює неповторна структура шпону, а також його теплий, шоколадний відтінок. Такий вибір дизайну, структури та кольору робить інтер'єр вишуканим і по-домашньому затишним, а сенсорне освітлення і функціональні заглиблення для кабелів підкреслюють сучасну практичність колекції.

Колекція "VILLA"

Колекція "VILLA"

Ніжна краса і вишуканість форм
Круглі боки і плавні вигини надають колекції ностальгічну чарівність. Завдяки елементам, виготовленим з масиву дерева, колекція виглядає благородно і велично. Ретельно розроблені деталі колекції перетворюють кожен виріб в справжній витвір мистецтва.

Колекція "VINTAGE"

Колекція "VINTAGE"

Колекція Vintage поєднує у собі завжди актуальну елегантність з сучасними рішеннями. Колекція відрізняється застосуванням шпону в приємному і теплом кольорі античної черешні, яка відмінно показує натуральний малюнок дерева. Великі елементи багаті привабливими алюмінієвими вставками, які знаходяться під верхніми плитами і на ніжках.