На порозі Новий рік 2018, який однозначно буде сповнений приємними подіями та несподіванками. Для Меблевої кімнати він починається із залучення нових партнерів! Кожен, хто придбає котедж або таунхаус у наших партнерів PROXAUS зможе заощадити на меблях від Меблевої кімнати! Заінтриговані? Подробиці у статті!     

30%  свого часу людина витрачає на сон. Саме тому дуже важливо щоб упродовж відпочинку відновлювався не лише емоційний стан, але й зникала фізична напруженість.

 

Нещодавно у місті Луцьк у ТЦ "Глобус" (вул. Єршова, 11) відкрився новий салон! Неодмінно завітайте до нас за професійними консультаціями, вдалими покупками та просто у гості! Ми чекаємо саме на Вас! :) 

Зручно, швидко, вигідно - основні принципи, керуючись якими ПриватБанк надає своїм клієнтам послугу "Миттєва розстрочка". Дозвольте собі більше разом з Приватом та Меблевою кімнатою! Послуга доступна у всіх салонах мережі. 

 

Весна - час оновлення та краси! Саме тому, з нагоди весняних свят, Меблева кімната дарує нашим любим жінкам приємні коштовні подарунки!

 - Шановна! Цей диван я перший помітив! 
 - Нічого не знаю! Я на ньому вже лежала, я його і куплю!

Не сперечайтеся! Негайно прямуйте в найближчий до вас салон «Меблева кімната» та обирайте столи і стільці, стінки, ліжка і дивани.

Тільки до 30 листопада ціни знижено до 30%.

- А де шукати ті салони?

Наші салони:

  • м. Луцьк: ТРЦ ПортСity, вул. Сухомлинського 1, графік роботи 10:00-22:00; ТЦ Глобус, вул. Єршова 11, графік роботи по буднях 10:00-19:00; субота, неділя 11:00-17:00;
  • м. Рівне: Новус на Гагаріна 26, графік роботи 10:00 -20:00, Екватор (2 салони) вул. Макарова 23, графік роботи 10:00-22:00, Арена (3 салони), вул. Київська 67а, графік роботи по буднях 10:00-19:00, субота  10:00-18:00, неділя  10:00-17:00.

* Шукайте червоні цінники! Деталі акції запитуйте у продавців.

 

Акція вже закінчилась, а от приємні враження у наших клієнтів залишаться надовго!

Придбали нове житло? Побудували будинок? Ми раді привітати Вас та запропонувати сертифікат для придбання меблів у нову оселю.

У серпні мережа салонів «Меблева кімната» спільно з партнерами-забудовниками розпочинає програму для новоселів «Меблева кімната у новому домі». Кожен власник нового житла має можливість безкоштовно отримати «Сертифікат новосела» на 10 тисяч гривень.