Про нас

Що Ви отримуєте, купуючи у нас?

 • комфорт та затишок в оселі;
 • довершений та вишуканий інтер’єр;
 • практичні, функціональні та надійні меблі, які задовольнять саме Ваш смак;
 • здоровий та повноцінний відпочинок;
 • величезний асортимент м’яких та корпусних меблів;
 • постійно діючі акційні пропозиції;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • допомогу висококваліфікованих спеціалістів у виборі саме тих моделей, які Вам потрібні;
 • безкоштовну доставку в містах Рівне та Луцьк;
 • безкоштовні послуги майстрів щодо відвантаження та складання меблів;
 • зручні умови оплати та подальшої співпраці;
 • гарантію на всі запропоновані вироби.

Чому саме «Меблева кімната»?

Ключова особливість нашої мережі полягає у тому, що ми працюємо виключно з лідерами меблевого ринку України та Польщі. При виготовленні меблів наші фабрики-партнери використовують лише сертифіковані, екологічно чисті матеріали, дороге імпортне обладнання та багаторічний досвід професіоналів своєї справи. Вас приємно здивує наш сервіс та привітний, кваліфікований персонал, а ще ми пригостимо Вас запашною кавою.

Мережа меблевих салонів «Меблева кімната» пропонує своїм клієнтам продукцію кращих виробників м’яких та корпусних меблів України та Польщі. Серед них:

 • Меблева фабрика "АDК" (Дніпропетровськ) — один з кращих виробників м’яких меблів в Україні починаючи з 2003 року. Продукція фабрики АDК — результат плідної і копіткої роботи професіоналів своєї справи. Контроль якості виробництва м’яких меблів здійснюється на кожному етапі — від розробки ескізу до складання. Використовуються тільки кращі й перевірені матеріали: дерево, механізми трансформації, м’які наповнювачі або тканини. Таким чином, виробник гарантує своїм покупцям якість і комфорт кожного виробу.
 • Меблева фабрика "Bis-M" (Харків) — на сьогодні одне з найбільших в Україні підприємств європейського рівня з 10-ти річною історією та досвідом роботи. М’які меблі фабрики "Bis-M" налічують понад 160 моделей, при цьому деякі з них мають можливість модульного складання, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розташування меблів у приміщенні. Всі меблі виготовляються з високоякісних матеріалів, що дозволяє виробникові утримувати лідерські позиції на ринку України.
 • Меблева фабрика "СидиМ " (Харків) — команда професіоналів, які втілюють ідеї дизайнерів в надійні, вишукані та високоякісні меблі. Щорічно з 2001 р, нарощуючи виробничі потужності, фабрика істотно розширила географію та обсяги продажів, що підтверджує попит на продукцію підприємства. Неповторний дизайн, традиційно висока якість, прийнятні ціни та високий рівень сервісу дозволяють фабриці задовільняти потреби найвибагливіших клієнтів.
 • Меблева фабрика "Sr. Duke" (Запоріжжя) — з 2006 року тішить своїх клієнтів широким асортиментом якісних меблів, виготовлених на кращому імпортному обладнанні, що дозволяє з ювелірною точністю обробляти навіть найдрібніші деталі. Головне завдання фабрики "Sr. Duke" — оточувати людину м’якістю і комфортом абсолютної якості.
 • Меблева фабрика "Тріумф" (Запоріжжя) може пишатися безсумнівно якісною продукцією, яку виробляє впродовж 7 років. Про це знає кожен клієнт і партнер, знайомий з продукцією фабрики. Підтвердженням цьому є динамічне розширення виробництва та постійне оновлення модельного ряду м’яких меблів.
 • Компанія "Меблі Бос України" — фахівці компанії спільно з польськими партнерами створюють практичні і компактні меблі з європейським підходом до дизайну та якістю. Продукція компанії "Меблі Бос України" відрізняється чудовою ергономікою і розумним співвідношенням ціни і якості.
 • Фабрика "Меблі Wójcik" (Польща) — найбільший європейський виробник корпусних меблів. Всі вироби колекцій марки "Меблі Wójcik" виконані з високоякісної ламінованої плити, стійкою до пошкоджень, подряпин, впливу високої температури і вологи. Ці властивості у поєднанні з сучасними технологіями, сертифікованими матеріалами та фурнітурою, а також суворими системами контролю якості дають в результаті надзвичайно міцні меблі, що зберігають елегантний вигляд впродовж багатьох років експлуатації.
 • Фабрика "Bydgoskie Mebli" — одна з перших і до теперішнього часу найбільших меблевих фабрик Польщі. Колекції марки Bydgoskie Meble створюються в дусі поваги до традицій ремесла багатьох поколінь і з одночасним використанням сучасних рішень - як технологічних, так і естетичних. Функціональні, міцні меблі з винятковою лінією дизайну являють собою результат праці людей, що створюють їх з пристрастю і віддачею. Вишукані класичні та функціональні сучасні колекції дозволяють облаштувати будь-які квартири і будинки відповідно до обраного стилю, а високоякісні матеріали і сировина, використовувані при виготовленні меблів, забезпечують надійність і довговічність.
 • Фабрика "Cyprys" (Польща) — з моменту заснування у 1996 році і до тепер тішить своїх клієнтів бездоганною якістю, зручністю та багатством дизайнерських рішень. Багаторічний досвід роботи, постійне розширення та модернізація виробничих потужностей, а також висококваліфіковані спеціалісти дозволять створювати надійні та сучасні меблі, які здатні задовільнити смаки найвибагливіших клієнтів.
 • Компанія " Red Apple" (Польща) — за отанні 20 років компанії вдалося впровадити у виробництво ряд новітніх технологій, а також залучити найсучасніше обладнання провідних світових виробників, забезпечивши цим створення ефективної та сучасної виробничої лінії. Місія компанії полягає у виготовленні високоякісних, надійних та сучасних меблів для широкої клієнтської аудиторії.
 • Фабрика "SIGNAL" (Польща) — заснована у 1992 році і з самого початку до наших днів перебуває у постійному пошуку нових викликів та шляхів розвитку. Основний напрямок розширення діяльності пов'язано з імпортом, виробництвом і оптовим продажем, що характеризуються унікальним дизайном меблів і освітлення для офісів і квартир. Клієнтами фабрики є таргові мережі, оптові магазини, а також понад дві тисячі меблевих салонів у понад 24 країнах світу.
 • Компанія "Агата-меблі" — найбільший постачальник меблів провідних польських виробників на українському ринку, але особливий акцент варто зробити на колекціях м’яких меблів під власною торговою маркою Agata Sofa, яка приємно дивує клієнтів розмаїттям дизайнерських рішень і неймовірним комфортом.